گارانتی در تیکاسل

۱۰۰۰ روز گارانتی در تیکاسل امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت های توزيع كننده كالاست و تفاوت و برتری توزیع کنندگان در ارایه خدمات پس از فروش بهتر و با زمان بالاتر برای تضمین حفظ اين كيفيت مي باشد. شرکت تیکاسل با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتريان خود تاكيد دارد. در همين راستا وظيفه خود می داند در اسرع وقت، با دقت و مشتری مداری كه لازمه كار است به مشتريان خود پاسخگو باشد. گارنتی تیکاسل، آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و می كوشد همواره پشتیبان دنیای دیجیتال باشد. مشتری گرامی، خواهشمند است پیش از خرید، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. به همین منظور بازرگانی (تیکاسل) در این راستا برای اولین بار در ایران برای رفاه و اطمینان شما مشتریان عزیز گارانتی ۱۰۰۰ روز رو در نظر گرفته است. در گارانتی ۱۰۰۰ روز شما مشتریان عزیز میتوانید با خرید هر یک از شارژرهای اورجینال؛ تمام برند های موجود در بازرگانی (تیکاسل) تا ۱۰۰۰ روز به علت خرابی بدون قید و شرط تعویض نمایید. در این راستا بازرگانی (تیکاسل) همیشه پیشرو در خدمات پس از فروش منطبق با نیاز های مشتریان خود تمام باتری های اورجینال خود را با شرایط گارانتی زیر تعویض مینماید.

۱۰۰۰ روز گارانتی در تیکاسل

همه باتری های غیر داخلی (بدون فلت) تمام برندهای موبایل دارای ۴۰۰ روز گارانتی باد کردگی و عدم شارژ می‌باشد که بدون قید و شرط تعویض میگردد. باتری های داخلی آیفون و دارای (فلت) همه برندهای موبایل: دارای ۲۰۰ روز گارانتی باد کردگی و عدم شارژ می‌باشد. تمام باتری های اصل چین و داخلی و خارجی (با فلت و بدون فلت) دارای ۱۰۰ روز گارانتی باد کردگی می باشد. بقیه محصولات شرکتی اورجینال که توسط بازرگانی (تیکاسل) به فروش می‌رسد خود دارای گارانتی همان شرکت اصلی تولید کننده می‌باشد. شرايط گارانتی محصولات بازرگانی تیکاسل را لطفا دقيق مطالعه بفرماييد. تمامی شارژر های اورجينال و داراي گارانتی ۱۰۰۰ روزه می باشد و قابل تعويض میباشد. باطري های اورجينال (بدون فلت) دارای گارانتی ۴۰۰ روزه و باطري های تبلتی اورجينال دارای گارانتی ۲۰۰ روز می باشد. باطري های داخلی و ايفون دارای گارانتی ۲۰۰ روز می باشد. باد كردن باطری بی قيد و شرط مورد قبول می باشد. پاوربانك دارای گارانتی ۱۰۰ روز می باشد

موارد عدم شامل گارانتی

باطری هایی که خط و خش دارد به هیچ عنوان مشمول گارانتی نمی باشد. باطری های پلیمری داخلی در صورتی که اسیب دیدگی له شدگی و خط خش داشته باشد مشمول گارانتی نمی باشد كابل فاقد گارانتی می باشد فقط در صورتی قابل تعويض است كه كابل نو باشد و از ان استفاده ای نشده باشد. باطری های پليمری و چينی فاقد گارانتی بوده كه شامل باطری های تبلتی چينی و هدست و شاتر مونوپاد مي باشد. اسيب فيزيكی و ظاهری كالا از قبيل شكستگی، له شدگی، داشتن خط و خش، مخدوش شدن هولوگرام گارانتی، قطع شدن فلت باطريهای داخلي. كالاهای پك دار بايد همراه با پك ارسال شوند 👇 از قبيل هدست و پاوربانك و تغييری در شكل فيزيكی ايجاد شده باشد شكستگی، ضربه و استفاده از شارژر های غير مجاز از گارانتی خارج می شود. پاوربانكها در صورت خرابی همراه با پك بايد ارسال شود در صورت ضربه خوردگی، شكستگی و تغيير شكل فيزيكی از گارانتی خارج می شود. پيگيری و اعلام ارسال مرجوعی حداكثر ۴۸ ساعت می باشد بيشتر از اين تاريخ در صورت بروز هرگونه مشكل شركت هيچگونه مسوليتی را نمی پذيرد. تمامی كالاها دارای ليبل بازرگانی تیکاسل می‌باشد.